RRuuSGImffSXFVo6ecJXrK-h8-A TRIVISION Reklam Panosu - Hareketli Reklam sistemleri RRuuSGImffSXFVo6ecJXrK-h8-A

TRIVISION Reklam Panosu - Hareketli Reklam sistemleri

İçeriğe git

Ana menü:

TRIVISION Reklam Panosu

Trivision reklam panoları çok büyük ölçülerde imal edilebilmekte uzun yıllar sorunsuz çalışmaktadır. 3 adet reklam afişi sergileyen Trivision reklam panoları slaytlı reklam geçişleri sağlayarak insanların dikkatini çekmektedir. Trivision reklam panosu önden aydınlatmalı olarak aydınlatma sağlanmıştır.  Trivision reklam panoları sökülüp tekrar monte edilebilme özelliği sayesinde taşınabilir


•Trivision reklam sistemi reklam posterlerinizin peşpeşe ve istenilen zaman aralıklarıyla dönmesini sağlar.

• Sistemin başlangıç ve bitiş zamanları kullanıcı tarafından kolaylıkla ayarlanabilir.
• Motor ömrü 50.000 saattir.
• 24 saat durmadan çalıştırılabilir.
• Birden fazla Reklam panosu eşzamanlı çalışmak üzere ayarlanabilir.

Türkmenistan: Trivision Reklam Panosu 24m x 8m ebatlarında Aşgabat şehrinde Türkmenistan bayrağı ve Cumhurbaşkanlığı armasını periyodik aralıklar ile dönüşümlü olarak gösterim yapabilmektedir.

Sitemizde Trivision reklam panolarından örnekler sunulmuştur Türkmenistan Aşkabat şehrinde Cumhurbaşkanlığı sarayının ön yüzüne montaj ettiğimiz 24 metre genişliğinde dev Trivision reklam panosunun montaj aşamasında çekilmiş bazı kareler  

Trivision Reklam Panosu

Trivision Reklam Panosu

Türkmenistan Trivision reklam panolarımız Ayaklı ve duvartipi olarak imal edilmektedir. Ayaklı model Trivision reklam panoları çift taraflı olarakta üretimi yapılmaktadır
Trivision reklam panoları müşterilerin isteğine bağlı olarak ayaklı, duvartipi, çiftaraflı veya çatı üzerinde montaj yapılacak şekilde üretim yapılabilmektedir. Trivision reklam panoları firmaya özel ayak ve çerceve kısımları standart veya dekoratif desenler ilede kaplanabilmektedir. Türkmenistan ve Azerbaycan'dan örnek trivision reklam panoları web sayfamızda mevcuttur.
Ayaklı direk üstü Trivision Reklam panosu
Çatı üstü Trivision Reklam panosu

ÖZELLİKLER

Trivision reklam panoları uzun ömürlü ve çok büyük ölçülerde imal edilebilmektedir. Reklam panosunun büyüklüğüne bağlı olarak her 6 metrede bir adet Panosonic marka rediktörlü motor kullanılmaktadır. Sistemin başlıca elemanları Aluminyum , mekanik parçalar ve motordan oluşmaktadır.

Trivision reklam sistemleri, aynı alan içerisinde 3 adet değişik reklam sergileyebilen reklam üniteleridir. Dönen hareketli üçgen prizmalardan oluşan sistem sayesinde etkili ve dikkat ceken bir tanıtım yapmak mümkündür.
Profesyonel bir tri-vizyon billboard üreticisi olarak türkiye ve dünya çapında bir çok ülkeye Trivision billboard reklam üniteleri ihraç etmekteyiz. . Karayolları, otoyollar ya da üst geçit üzerinde bulunan açık hava reklamcılığı. Tri-vizyon billboard tip reklam panoları oldukça görünür ve her zaman geçen yayaların ve sürücülerin dikkatini çekecektir tri-vizyon billboard genellikle: 18m (L) x 6m (H), 6m (L) x 3m (H). Ayrıca, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için, talep üzerine ürünlerimizi istenilen ölçülerde imal etmekteyiz.

YASAL UYARI: Sitemizden  Reklam panoları resimlerini izinsiz kopyalayan ve sitelerinde yayınlayan firmalar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Türkmenistan: Trivision Reklam Panosu

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön