RRuuSGImffSXFVo6ecJXrK-h8-A Raket Reklam Panoları - Hareketli Reklam sistemleri RRuuSGImffSXFVo6ecJXrK-h8-A

Raket Reklam Panoları - Hareketli Reklam sistemleri

İçeriğe git

Ana menü:

Raket Reklam Panoları

Raket Reklam Özellikler:
Raket reklam panosu Statik veya hareketli Afiş değiştiricili sistem olarak üretilmektedir. Reklam panosunun profilleri özel çekim profillerden oluşmaktadır. Reklam panosunun iklim şartlarından etkilenmemesi için su kanalları ve contalar ilave edilmiştir. Camlar Kırılması zor olan Temperli sistem ile üretilmiş olup kırılması dahilinde ufak parçalara dağılarak insanlara zarar vermemektedir.
Reklam panosunun kapakları Gazlı amortisör ile kolayca açılabilmekte afiş değişim esnasında kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır.  Hareketli Raket reklam panolarında afişlerin dönme hızı bekleme süresi açılış ve kapanış saatleri dönme hızı manuel el kumandası sayesinde kolaylıkla değiştirilebilmektedir girilen değerler elektrik kesintilerinden etkilenmeden yıllarca hafızasında saklanabilmektedir.
Raket reklam panoları senkron olarak çalışabilmektedir birden fazla Raket pano eş zamanlı olarak reklam afişlerini istenilen zaman aralıklarında kesintisiz olarak hedef kitleye ulaşabilmesini sağlar
Media Graph Reklam şirketi için üretmiş olduğumuz Hareketli Raket reklam panoları Azerbaycan Baku şehrinde önemli artarlerde konuşlandırılmıştır.  Baku  ( Rüzgarlar şehri ) anlamını taşır Rüzgarın çok kuvvetli olduğu bu şehir için Standart üretim yaptığımız Raket reklam panolarından farklı olarak üretilmiştir.  
Hareketli Raket reklam panosu Azerbaycan Bakü Hayder Aliyev airport
Azerbaycan Baku Hayder Aliyev Airport'da bulunan Hareketli afiş değiştiricili Raket reklam panolarımızdan örnekler.  Herbir yüzünde 4 adet toplam 8 adet reklam afişini sergileyebilmektedir.
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön