RRuuSGImffSXFVo6ecJXrK-h8-A BILLBOARD Reklam Panoları - Hareketli Reklam sistemleri RRuuSGImffSXFVo6ecJXrK-h8-A

BILLBOARD Reklam Panoları - Hareketli Reklam sistemleri

İçeriğe git

Ana menü:

BILLBOARD Reklam Panoları

Hareketli Billboard plus reklam panolarımızdan örnekler Hareketli Billboard reklam panoları senkronize olarak çalışmakta afişlerin aynı anda yukarı ve aşşağı kayması ile dikkat çekmektedir.

Günümüzün modern toplumuna ulaşmada en etkili reklam aracı olan açıkhava mecraları, 24 saat reklam imkanı ile firmalara hedef bölgeler belirleme; ürünlerini, hizmetlerini bu bölgelere yoğunlaştırma imkanı sağlar. Kapsam alanı geniş, görsel ve yaratıcı bir açıkhava reklamı daha fazla farkedilmenizi sağlar ve kuvvetli bir marka etkisi oluşturur.


Billboard

Yaygın olarak kullanılan billboardlar en iyi bilinen outdoor reklam aracıdır. Reklamın en yüksek düzeyde görünümünü sağlar.

Billboard Hareketli veya sabit olarak üretim yapmaktayız Hareketli Billboard plus modellerimiz temperli cam kapaklar ile ön yüzeyi kapatılmış komle gövde aluminyum özel çekim profiller ile kaset oluşturulmuş olarak imal edilmektedir.

YASAL UYARI: Sitemizden  Reklam panoları resimlerini izinsiz kopyalayan ve sitelerinde yayınlayan firmalar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön